Ačkoliv je to v její kariéře dávná minulost, zůstala nejpopulárnější televizní rosničkou a její sněhánky (stejně jako roztomilé kulichy) si pamatuje každý. Michaela Dolinová, respektovaná činoherní a muzikálová herečka, dostala ještě jedno „modré z nebe“. Vypadá přesně stejně jako před lety a dávno už si zvykla, že většina rozhovorů začíná otázkou – jak to dělá?

Číst dál: Herectví mě nutí nezpohodlnět / květen 2015

Pořád někoho objímám

Michaela Dolinová byla tváří televize NOVA. Dnes hraje divadlo, moderuje a užívá si radostí, které jí život přináší.
Michaela je velmi příjemná a neustále usměvavá. Přijala nás ve svém bytě  a pozitivní energie z ní jen sálala. Žádné téma pro ni nebylo tabu, o všem hovořila upřímně a bez okolků. A bylo na ní vidět, že si období, které právě prožívá, umí užít a je šťastná.

Číst dál: Rozhovor pro časopis Tina / červenec 2014

Setkání

Michaela Dolinová: Zajíždím lidem pod kůži

Herečka, zpěvačka, moderátorka a bývalá „rosnička“ Michaela Dolinová, kterou si možná pamatujete jakožto Marii Johnsson z Ordinace v růžové zahradě, je stále plná energie a elánu.

Číst dál: Rozhovor pro Týdeník televize

Michaela Dolinová v proměnách času.

Jsou věci, které se nemění. Populární herečku a moderátorku Míchaelu Dolinovou asi jen sotva kdy opustí její příslovečný optimismus, šarm a noblesa. Ale všichni jsme vystaveni tlaku nově přicházejících okolností. A ať se nám to líbí nebo ne, vstupují nám do života a formují si nás k obrazu svému.

Číst dál: V proměnách času

Top Hvězda: Michaela Dolinová

Léto mezi mořem a Kloboukem

Co dělá Michaela Dolinová o prázdninách? Stýská se jí po Ordinaci v růžové zahradě? Jaké má pracovní plány a jak se dívá na první rok svého nového manželství? To všechno najdete v našem malém letním rozhovoru.

Číst dál: TV Magazín / červen 2010

Strana 1 z 2

Top